[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Projekty stavieb” style=”flat” color=”success” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Fprojekty-stavieb%2F|title:Projekty%20stavieb”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Technológie stavieb” style=”flat” color=”danger” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Ftechnologie-stavieb%2F|title:Technol%C3%B3gie%20stavieb”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Inžiniering a manažment” style=”flat” color=”info” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Finziniering-a-manazment%2F|title:In%C5%BEiniering%20a%20mana%C5%BEment”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ devider_styling=”2″ align=”center”]Realizácia stavieb[/trx_title][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”2em”][vc_column_text el_class=”indented-paragraph”]Stavba vlastného domu je v živote človeka významným krokom. Na konci je vidina niečoho vlastného, kedy sa z domu stane domov. Pre splnenie všetkých očakávaní sa správny postup realizácie výstavby domu stáva veľmi dôležitým. Vzhľadom na zvýšený komfort, spokojnosť, úsporu času a bezpečnosť sa odporúča prenechať realizáciu na odborníkov.

Stavba rodinného domu je sled udalostí, ktoré na seba nadväzujú a v plnej miere sa ovplyvňujú.  Na samotnom začiatku sú papiere a potvrdenia, ktoré je avšak dôležité získať pre samotné zahájenie výstavby. Súčasťou je aj stavebný projekt, s ktorým vie poradiť skúsený architekt. Následne je dôležitá komunikácia so stavby-vedúcim a majstrami.

Po terénnych úpravách a sprístupnení parcely sa môžu položiť základy. Hrubá stavba rodinného domu zahŕňa už aj vytiahnuté múry, komín a platňu. Následne potom sa vykonáva realizácia strechy, osadenie okien a dverí. Týmto sa stavba uzatvorí a nasledujú práce v interiéri – rozvody, omietky, vykurovanie, stierky a dlažby. Všetky mokré procesy potrebujú svoj čas a ich priebeh sa málokedy dá urýchliť. Po vysušení stavby sa pokračuje so zateplením a vonkajšími úpravami.

Znie to až príliš jednoducho? Presne také to je, ak sa výstavba zverí do rúk kvalifikovaným odborníkom.

Cenová ponuka stavby domu sa zvyčajne vyjadruje na 1m2. Záleží od materiálu, pracovnej sily, parametrov domu, miesta výstavby a použitých komponentov (rôzne typy okien, dverí, krytín, obkladov, spôsobov kúrenia a pod.). Navyše, cena narastá spolu s rastúcim dopytom a dnes sa pohybuje cena stavby domu okolo dvoch tisíc eur za 1m2. Cena hrubej stavby domu je približne polovičná a to okolo tisíc eur za 1m2 .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_zigzag][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_image url=”2179″ align=”right” width=”50%”][vc_column_text]Realizujeme:

  • zakladanie stavieb
  • rodinné domy
  • bytové stavby
  • nebytové stavby
  • rekonštrukcie
  • rekreačné objekty
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_zigzag][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Kontaktujte nás” style=”flat” color=”green” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fkontaktujte-nas%2F|title:Kontaktujte%20n%C3%A1s”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]