[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Projekty stavieb” style=”flat” color=”success” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Fprojekty-stavieb%2F|title:Projekty%20stavieb”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Realizácia stavieb” style=”flat” color=”orange” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Frealizacia-stavieb%2F|title:Realiz%C3%A1cia%20stavieb”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Technológie stavieb” style=”flat” color=”danger” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Ftechnologie-stavieb%2F|title:Realiz%C3%A1cia%20stavieb”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Inžiniering a manažment” style=”flat” color=”info” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fsluzby%2Finziniering-a-manazment%2F|title:In%C5%BEiniering%20a%20mana%C5%BEment”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ devider_styling=”2″ align=”center”]Elektroinštalácia[/trx_title][vc_empty_space height=”1em”][vc_column_text el_class=”indented-paragraph”]Keď sa povie elektroinštalácia, väčšina z nás si predstaví osvetlenie, zásuvky a vypínače. Nie všetci však uvažujú aj o riadenom vykurovaní, či ovládaní tieniacich prvkov. Popri klasickej elektroinštalácii sa v novostavbách čoraz častejšie môžeme stretnúť aj s inteligentnými riešeniami, ktoré jednotlivé systémy spájajú do jedného.

Súčasťou inštalácií rodinného domu okrem vyššie spomenutých možností sú aj zabezpečovacie zariadenia (alarm), riadené vetranie s rekuperáciou, počítačovú sieť, kamerový systém atď. Treba spomenúť aj systémy, ktoré sa nachádzajú mimo rodinného domu, ako napríklad ovládanie vstupnej brány, zavlažovací systém alebo bazénová technológia.

Vyberať si teda môžeme medzi klasickým a inteligentným riešením. V prípade klasického výberu, je treba rátať s viacerými produktmi – každý na jeden úkon. Odporúča sa, ak uvažujete s minimom technológií v dome. Ak sa však rozhodnete pre inteligentnú modernú voľbu, bude stačiť jeden systém pre riadenie celého domu. Hlavné dôvody pre výber inteligentnej elektroinštalácie sú úspora, komfort a bezpečnosť. Celý systém je ovládaný z jedného miesta, napríklad nástenným dotykovým displejom, počítačom, tabletom, mobilom alebo inteligentnou televíziou. Samozrejme, že je možné ovládať ho aj klasickými vypínačmi.

Cena elektroinštalácie domu sa dá vypočítať z projektovej dokumentácie a záleží aj od metrov štvorcových zastavanej plochy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_zigzag][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_image url=”2183″ align=”right” width=”50%”][vc_column_text]Realizujeme:

  • Klasickú elektroinštaláciu
  • Elektrické prípojky
  • Kamerové a zabezpečovacie systémy
  • Prístupové systémy
  • Inteligentnú elektroinštaláciu (KNX)
  • Riadenie kombinovaných systémov
  • Revízne správy
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_zigzag][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Kontaktujte nás” style=”flat” color=”green” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.taloa.sk%2Fkontaktujte-nas%2F|title:Kontaktujte%20n%C3%A1s”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]