[vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ devider_styling=”2″ align=”center” bottom=”0.2em”]Stavebná firma Košice[/trx_title][vc_column_text el_class=”indented-paragraph”]Pre každého, kto sa rozhodol stavať dom, je najdôležitejšie, aby bol postavený kvalitne. Tak, aby bez problémov slúžil mnoho nasledujúcich rokov. Preto firma na stavbu domu je rozhodne vhodným riešením, ktoré šetrí čas, peniaze a navyše zvyšuje Váš komfort.

Po zadaní spojenia stavebná firma Košice, Vám vyhľadávač nájde množstvo lákavých ponúk. Ako sa teda rozhodnúť?

Pri výbere treba zohľadniť odporúčania, recenzie, cenu a aj kvalifikácie. Samozrejme platí, že najlepšie firmy nebývajú dostupné ihneď, ale oplatí sa naň počkať. Taktiež je vhodné ak firma  už má skúsenosti s vami požadovanou stavbou (pasívny dom, drevostavba, zelené strechy). Určite sa oplatí investícia do stavebného a aj technického dozoru. Technicky dozor sa postará o vodu, kúrenie a elektrinu, stavebný na druhej strane zase dohliadne na kvalitu práce počas samotnej realizácie výstavby.

Mnohé firmy na stavbu domu ponúkajú aj služby v rámci inžinieringu, úkony pre vybavenie administratívy, a manažmentu. Možno to znie iba ako malý bonus, ale práve povolenia a potvrdenia môžu brzdiť začiatok výstavby a odložiť ho na čas neurčitý.

Z logistického hľadiska je výhodne siahnuť po firme v okolí budúcej výstavby. Napríklad, stavba sa nachádza v obci Bardejov. Konečne ste našli favorita medzi všetkými ponukami – stavebnú firmu z Prešova, ktorá Vás zlákala výhodne nízkou cenou. Firme sa však neoplatí na stavbu dochádzať denne 40km, ubytovanie a náklady na stravu pre pracovníkov by Vás vyšli v závere neporovnateľne viac. Preto je potrebné zvážiť všetky plusy a mínusy alebo sa obrátiť na náš manažment.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”3em”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ devider_styling=”2″ align=”center” bottom=”0.2em”]O nás[/trx_title][vc_column_text el_class=”indented-paragraph”]Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pôsobí v odbore stavebníctva. Stavebníctvu sa venujeme od ukončenia stavebnej fakulty na Technickej univerzite v Košiciach v roku 2012. Prešli sme si rôznymi profesiami od vykonávania stavebných činností, stavbyvedúcich, projektových manažérov veľkých stavieb a taktiež výkonu činností stavebného dozoru v oblasti všetkých pozemných stavieb. Sme zapísaní v komore stavebných inžinierov www.sksi.sk

Ponúkame široký záber skúseností s riadením výstavby, manažmentom a taktiež dodaním všetkých technológií týkajúcich sa ekologického a inteligentného fungovania stavieb pod jednou strechou.

S jednou firmou, jednou zmluvou, jednou zárukou na všetko.

Oproti bežným firmám sa odlišujeme hlavne proklientským prístupom, neustálym vzdelávaním sa a najmä využívaním inovatívnych zahraničných technológií, ako sú napríklad zelené technológie (green technology), tepelné čerpadlá typov voda-voda, zem-voda, vzduch-voda, fotovoltaické a solárne systémy, inteligentná elektroinštalácia KNX, podlahové a stropné chladenie PYD systém, adiabatické chladenie hál OXYWALL, a mnoho ďalších riešení pripravených na mieru.

Prax a skúsenosti v stavebníctve nám umožnili profesionálne a osobnostne rásť. Našim cieľom je tak poskytnúť Vám spoluprácu a výsledné dielo, na ktoré môžeme byť hrdí.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”3em”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_content][trx_columns][trx_column_item][trx_image url=”963″][/trx_column_item][trx_column_item][trx_title type=”3″ left=”20″]Zameranie spoločnosti[/trx_title][vc_column_text css=”.vc_custom_1610906315878{margin-left: 20px !important;}”]

 • Plánovanie a inžiniering pre pozemné stavby
 • Vypracovanie projektovej dokumentácie vrátane všetkých profesií
 • Realizácia všetkých profesií
 • Komplexná realizácia stavieb „na kľúč“
 • Servis a správa poskytovaných služieb
[/vc_column_text][trx_button link=”/nase-sluzby/” top=”1.914em” left=”20″]Služby[/trx_button][/trx_column_item][/trx_columns][/trx_content][vc_empty_space height=”58px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” disable_element=”yes” el_class=”disabled-row”][vc_column][trx_parallax bg_color=”#17c8f4″ bg_image=”http://goodenergy.themerex.net/wp-content/uploads/2015/08/parallax_1_home.jpg” bg_overlay=”0.5″ reverse=”yes”][trx_content][vc_empty_space height=”2.8571em”][trx_skills max_value=”4580″ type=”counter” layout=”columns” style=”1″ columns=”4″ title=”Taloa v číslach” description=”We are top residential and business solar installing company. We provide for government and non-profit purchase” top=”3em” bottom=”3em”][trx_skills_item title=”Solar Panels” value=”3562″ style=”1″ icon=”icon-sunny39″][/trx_skills_item][trx_skills_item title=”Water Treatment” value=”156″ style=”1″ icon=”icon-drop8-1″][/trx_skills_item][trx_skills_item title=”Wind Turbnines” value=”699″ style=”1″ icon=”icon-wind15″][/trx_skills_item][trx_skills_item title=”Recycled Materials” value=”4573″ style=”1″ icon=”icon-recycle12″][/trx_skills_item][/trx_skills][vc_empty_space height=”4.15em”][/trx_content][/trx_parallax][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes” el_class=”disabled-row”][vc_column][trx_content][vc_empty_space height=”5.7857em”][trx_blogger style=”portfolio_2″ filters=”categories” hover=”square effect_dir” hover_dir=”left_to_right” columns=”3″ info=”” descr=”100″ title=”Our Latest Projects” description=”We are an environmentally friendly renewable energy company offering a broad portfolio of technologies, products, & solutions to our clients globally” cat=”37″ count=”3″ offset=”0″][vc_empty_space height=”5em”][/trx_content][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ devider_styling=”2″ align=”center”]Kontaktujte nás[/trx_title][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]Taloa s.r.o.

IČO: 53354516
DIČ: 2121351573
IČ DPH: SK2121351573

Adresa
Hutnícka 12
Košice 040 01

Realizácie stavieb
+421 948 155 855
Ing. Erik Gajdoš

E-mail
[email protected]

Bankové spojenie
Fio banka, a.s.
IBAN: SK91 8330 0000 0029 0188 7218
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″]  [/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

  Add a Comment

  You must be logged in to post a comment